Bank komórek jajowych w Łodzi

Podaruj szansę na dziecko!

Nasz program dawstwa komórek w Łodzi przewiduje zwrot za udział w procedurze w kwocie do 4 700 zł. Dawczyni otrzymuje również wyniki badań o wartości około 3 000 zł. Największą korzyścią jest jednak możliwość pomocy parom, które borykają się z problemem niepłodności. Nasz łódzki personel dokłada wszelkich starań, aby cała procedura została wykonana możliwie najbardziej komfortowo. Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie całego procesu.

 

oddanie komórek jajowych w łodzi
oddanie komórek jajowych w łodzi

GDZIE MOŻNA ODDAĆ KOMÓRKI JAJOWE W ŁODZI?

Kobiety, które chciałyby zostać dawczyniami, zapraszamy do naszego banku komórek jajowych w Łodzi. Dokładny adres: ul. Rudzka 34/36 Rzgów. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, a także w soboty od 7:00 do 15:00. Możesz skontaktować się z nami także telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 42 645 77 77.

Bank komórek w Łodzi

ŁÓDŹ
KTO MOŻE ZOSTAĆ DAWCZYNIĄ?

W naszym banku komórek w Łodzi dawczynią może zostać każda kobieta w wieku od 20 do 34 lat. Istotny jest również odpowiedni stan zdrowia:

Jeżeli spełniasz powyższe warunki to serdecznie zapraszamy Cię do wypełnienia formularza. 

Z JAKICH ETAPÓW SKŁADA SIĘ PROCEDURA?

Dawstwo komórek w naszej placówce Łodzi przebiega według nieskomplikowanej procedury. Pierwszym etapem jest formularz kontaktowy – jego wypełnienie zajmie Ci kilka minut. Następnie pracownik naszej kliniki skontaktuje się z Tobą – opowie o szczegółach programu dawstwa, odpowie również na Twoje pytania lub wątpliwości. Następnie zostaniesz zaproszona do naszej kliniki. Odbędziesz rozmowę z lekarzem i zostaniesz skierowana na badania. Ich wyniki zostaną omówione podczas kolejnego spotkania – badania wykonujemy na własny koszt i nieodpłatnie udostępniamy Ci ich wyniki. Dzięki temu możesz przy okazji dokładnie zweryfikować swój stan zdrowia.

Jeśli wyniki badań pozwolą Ci zostać dawczynią, rozpoczniemy hormonalną stymulację owulacji. Pozwoli to uzyskać więcej komórek jajowych, niż ma to miejsce podczas naturalnego cyklu. Kolejnym etapem jest punkcja, czyli pobranie oocytów z jajnika. Jest to nieskomplikowany zabieg, który trwa około 15 minut i nie wymaga hospitalizacji. Przebiega w krótkotrwałym znieczuleniu ogólnym i jest wykonywany pod kontrolą USG. Już około godzinę po zabiegu dawczyni może wrócić do domu.

Nasz bank komórek jajowych w Łodzi to miejsce, w którym przechowujemy oocyty zgodnie z najwyższymi standardami, w sposób gwarantujący pełne bezpieczeństwo. Wykorzystujemy technologię RI Witness pozwalającą na bardzo precyzyjne, cyfrowe znakowanie gamet i zarodków.

W naszym banku przechowujemy komórki anonimowych dawczyń, a także gamety oraz zarodki zamrożone w ramach procedury in vitro.

Formularz dla dawczyń
komórek jajowych

Skontaktuj się z nami

ul. Rudzka 34/36
95 - 030 Rzgów