Jak zostać dawczynią komórek jajowych?

Podaruj życie!

Anonimowe dawstwo komórek jajowych nie jest skomplikowane i w żaden sposób nie wpływa na obniżenie płodności dawczyni. Kobiety, które zdecydowały się pomóc innym parom w uzyskaniu szansy na dziecko, mogą otrzymać zwrot poniesionych kosztów do maksymalnej kwoty 4 700 zł.

Decydując się na zostanie dawczynią:

jak zostać dawczynią komórek jajowych

JAK WYGLĄDA PROCES ZOSTANIA DAWCZYNIĄ?

Zacznij od wypełnienia krótkiego formularza na naszej stronie. Następnie zaczekaj na kontakt od specjalisty z naszej kliniki. Podczas rozmowy przybliżymy Ci szczegóły całej procedury i odpowiemy na Twoje pytania lub wątpliwości.

Kolejnym etapem są badania laboratoryjne – to zestaw badań i procedur o wartości kliku tysięcy złotych (sam kosz badań laboratoryjnych to ponad 4000 PLN). Będziesz mieć wgląd do otrzymanych wyników, a tym samym zdobędziesz cenne informacje o swoim stanie zdrowia.

Następnie zaprosimy Cię do naszej kliniki, gdzie przeprowadzamy dokładny wywiad rodzinny i medyczny. Zapytamy między innymi o stan zdrowia, występowanie chorób w rodzinie i wyjaśnimy wszystkie kwestie wzbudzające Twoją wątpliwość.

Jeśli badania nie wykażą przeciwwskazań, zakwalifikujemy Cię do naszego programu. Komórki jajowe zostaną pobrane małoinwazyjną metodą punkcji – krótki zabieg w znieczuleniu ogólnym, trwający do 15 minut. Zabieg poprzedza hormonalna stymulacja owulacji, pozwalająca uzyskać więcej komórek jajowych niż w standardowym cyklu.

DAWCZYNI KOMÓREK JAJOWYCH – BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkim naszym pacjentkom zapewniamy bezpieczeństwo i komfort na każdym etapie procedury. Możesz liczyć na opiekę lekarza prowadzącego, a także wsparcie psychologa oraz pozostałej części naszego personelu.

Dawstwo komórek jajowych przebiega według procedur gwarantujących anonimowość dla każdej ze stron zaangażowanych w proces (dawczyń i biorczyń). Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, w tym system RI Witness, pozwalający na cyfrowe znakowanie i monitorowanie komórek rozrodczych, co eliminuje ryzyko nawet najmniejszej pomyłki.

kto może zostać dawczynią

KRYTERIA DO DAWSTWA KOMÓREK JAJOWYCH

Dawczynią komórek jajowych może zostać kobieta ciesząca się dobrym stanem zdrowia. Kluczowe kryteria w tym kontekście, to:

Jeżeli spełniasz powyższe warunki to serdecznie zapraszamy Cię do wypełnienia formularza. 

Formularz dla dawczyń
komórek jajowych

Skontaktuj się z nami

ul. Rudzka 34/36
95 - 030 Rzgów