Bank komórek jajowych w Bydgoszczy

Podaruj szansę na dziecko!

W naszej klinice w Bydgoszczy posiadamy specjalistyczny bank oocytów, w którym przechowywane są komórki jajowe od anonimowych dawczyń, zawsze z dbałością o najbardziej zaawansowane standardy bezpieczeństwa. Wykorzystujemy nowoczesne metody cyfrowego znakowania i monitorowania komórek rozrodczych przy użyciu systemu RI Witness. W trakcie donacji zapewniamy dawczyniom i biorcom całkowitą anonimowość i pewność bezpieczeństwa.

oddanie komórek jajowych w bydgoszczy
oddanie komórek jajowych w bydgoszczy

GDZIE MOŻNA ODDAĆ KOMÓRKI JAJOWE W BYDGOSZCZY?

Kobiety, które chcą pomóc innym osobom zostać rodzicami, mogą zgłosić się do naszego banku komórek jajowych w Bydgoszczy, przy ulicy Michała Kleofasa Ogińskiego 2. Jesteśmy dla Państwa dostępni od poniedziałku do piątku, a także w soboty. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 52 523 98 38.

bank komórek w bydgoszczy

BYDGOSZCZ
KTO MOŻE ZOSTAĆ DAWCZYNIĄ?

W programie realizowanym przez nasz bank komórek w Bydgoszczy mogą wziąć udział wszystkie kobiety, które spełniają określone kryteria, dotyczące przede wszystkim wieku i stanu zdrowia. Dawczyni komórek jajowych powinna być osobą zdrową, w wieku od 20 do 34 lat. Najważniejsze kwestie zdrowotne to:

Jeżeli spełniasz powyższe warunki to serdecznie zapraszamy Cię do wypełnienia formularza. 

Dawstwo komórek jajowych w Bydgoszczy – etapy

Po wypełnieniu formularza kontaktowego zaczekaj na kontakt – telefoniczny lub mailowy – od pracownika naszej kliniki. Przekażemy Ci wszystkie niezbędne informacje na temat procedury, odpowiemy też na wszelkie pytania i wątpliwości. Następnie zaprosimy Cię do naszej kliniki na konsultację z lekarzem (której istotnym elementem jest dokładny wywiad medyczny). Dalszy etap to badania laboratoryjne – wykonujemy je nieodpłatnie i nieodpłatnie przekazujemy Ci również ich wyniki. To badania o wartości około 3 000 zł, dlatego masz jednocześnie możliwość dokładnego zbadania swojego stanu zdrowia.

Jeśli wyniki badań będą prawidłowe, podpiszesz zgodę na pobranie komórek jajowych, po czym rozpocznie się właściwa procedura składająca się z dwóch etapów:

  • stymulacja owulacji – dzięki której powstanie więcej komórek jajowych, niż ma to miejsce podczas naturalnego cyklu,
  • pobranie komórek (punkcja) – to małoinwazyjny zabieg przeprowadzany w krótkotrwałym znieczuleniu ogólnym. Trwa kilkanaście minut i nie wymaga dłuższego pozostawania w klinice.

Formularz dla dawczyń
komórek jajowych w Bydgoszczy

Skontaktuj się z nami

ul. Michała Kleofasa Ogińskiego 2
85-092 Bydgoszcz