Bank komórek jajowych w Kielcach

Podaruj szansę na dziecko!

W naszej klinice w Bydgoszczy posiadamy specjalistyczny bank oocytów, w którym przechowywane są komórki jajowe od anonimowych dawczyń, zawsze z dbałością o najbardziej zaawansowane standardy bezpieczeństwa. Wykorzystujemy nowoczesne metody cyfrowego znakowania i monitorowania komórek rozrodczych przy użyciu systemu RI Witness. W trakcie donacji zapewniamy dawczyniom i biorcom całkowitą anonimowość i pewność bezpieczeństwa.

oddanie komórek jajowych w kielcach
oddanie komórek jajowych w kielcach

GDZIE MOŻNA ODDAĆ KOMÓRKI JAJOWE W KIELCACH?

Zapraszamy do kontaktu przez nasz formularz kontaktowy (widoczny wyżej na tej stronie) lub kontakt telefoniczny (+48 41 369 55 55). Nasz bank komórek obok Kielc znajduje się w miejscowości Chęciny, przy ul. Podzamcze 45. Po więcej informacji skontaktuj się z nami – odpowiemy na każde Twoje pytanie.

bank komórek w Kielcach

KIELCE
KTO MOŻE ZOSTAĆ DAWCZYNIĄ?

W naszym programie dawstwa komórek w Kielcach udział mogą wziąć kobiety w wieku od 20 do 34 lat, które cieszą się dobrym stanem zdrowia:

Jeżeli spełniasz powyższe warunki to serdecznie zapraszamy Cię do wypełnienia formularza. 

Z JAKICH ETAPÓW SKŁADA SIĘ PROCEDURA?

W naszym kieleckim banku komórek jajowych procedura dawstwa składa się z kilki zasadniczych etapów:

  • wypełnienie formularza kontaktowego (dostępnego na naszej stronie),
  • kontakt telefoniczny lub mailowy konsultanta naszej kliniki (opowie Ci o szczegółach procedury i odpowie na wszystkie pytania),
  • wizyta w klinice – wywiad lekarski, a także wykonanie niezbędnych badań laboratoryjnych,

Jeśli wyniki badań pozwalają Ci zostać dawczynią, czekają Cię jeszcze dwa etapy, realizowane pod ścisłą kontrolą lekarza:

  • Stymulacja hormonalna (co pozwala wytworzyć więcej komórek jajowych, niż ma to miejsce podczas typowego cyklu).
  • Punkcja – pobranie komórek jajowych. Punkcja to małoinwazyjny zabieg, przeprowadzany w krótkotrwałym znieczuleniu ogólnym, pod kontrolą USG. Nie wymaga hospitalizacji i nie wiąże się z długą rekonwalescencją. Jeszcze tego samego dnia możesz opuścić klinikę.

Formularz dla dawczyń
komórek jajowych w Kielcach

Skontaktuj się z nami

ul. Podzamcze 45
26-060 Podzamcze