Jak zostać dawczynią komórek jajowych?

Podaruj szansę na dziecko!

Bank komórek jajowych
w Łodzi

Podaruj szansę na dziecko!

Przekazanie komórek jajowych wbrew pozorom nie jest skomplikowaną procedurą. Nie wymaga wielu wizyt w klinice, a samo pobranie komórek trwa około 15 minut, bez konieczności hospitalizacji. Dawczyni może także liczyć na zwrot kosztów za udział w programie – do 4 700 zł.

Dowiedz się, jak zostać dawczynią komórek jajowych w Łodzi.

Kto może zostać dawczynią komórek jajowych?

W naszym banku komórek w Łodzi dawczynią może zostać każda kobieta w wieku od 20 do 34 lat. Istotny jest również odpowiedni stan zdrowia – brak chorób uwarunkowanych genetycznie oraz ujemne wyniki testów na choroby przenoszone drogą płciową (takie jak wirus zapalenia wątroby B i C, HIV, czy kiła). Dawczyni powinna mieć również prawidłowe BMI (między 18 a 30).

Jak zostać dawczynią komórek w Łodzi?

Dawstwo komórek w naszej placówce Łodzi przebiega według nieskomplikowanej procedury. Pierwszym etapem jest formularz kontaktowy – jego wypełnienie zajmie Ci kilka minut. Następnie pracownik naszej kliniki skontaktuje się z Tobą – opowie o szczegółach programu dawstwa, odpowie również na Twoje pytania lub wątpliwości. Następnie zostaniesz zaproszona do naszej kliniki. Odbędziesz rozmowę z lekarzem i zostaniesz skierowana na badania. Ich wyniki zostaną omówione podczas kolejnego spotkania – badania wykonujemy na własny koszt i nieodpłatnie udostępniamy Ci ich wyniki. Dzięki temu możesz przy okazji dokładnie zweryfikować swój stan zdrowia.

Jak przebiega pobranie komórek jajowych?

Jeśli wyniki badań pozwolą Ci zostać dawczynią, rozpoczniemy hormonalną stymulację owulacji. Pozwoli to uzyskać więcej komórek jajowych, niż ma to miejsce podczas naturalnego cyklu. Kolejnym etapem jest punkcja, czyli pobranie oocytów z jajnika. Jest to nieskomplikowany zabieg, który trwa około 15 minut i nie wymaga hospitalizacji. Przebiega w krótkotrwałym znieczuleniu ogólnym i jest wykonywany pod kontrolą USG. Już około godzinę po zabiegu dawczyni może wrócić do domu.

Dlaczego warto zostać dawczynią komórek jajowych?

Największą korzyścią jest możliwość pomocy parom, które borykają się z problemem niepłodności. Nasz łódzki personel dokłada wszelkich starań, aby cała procedura została wykonana możliwie najbardziej komfortowo. Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie całego procesu.

Nasz program dawstwa komórek w Łodzi przewiduje zwrot za udział w procedurze w kwocie do 4 700 zł. Dawczyni otrzymuje również wyniki badań o wartości około 3 000 zł.

Gdzie można oddać komórki jajowe w Łodzi?

Kobiety, które chciałyby zostać dawczyniami, zapraszamy do naszego banku komórek jajowych w Łodzi. Dokładny adres: ul. Rudzka 34/36 Rzgów. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, a także w soboty od 7:00 do 15:00. Możesz skontaktować się z nami także telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 42 645 77 77.

Dawstwo komórek jajowych – bezpieczeństwo

Nasz bank komórek jajowych w Łodzi to miejsce, w którym przechowujemy oocyty zgodnie z najwyższymi standardami, w sposób gwarantujący pełne bezpieczeństwo. Wykorzystujemy technologię RI Witness pozwalającą na bardzo precyzyjne, cyfrowe znakowanie gamet i zarodków.

W naszym banku przechowujemy komórki anonimowych dawczyń, a także gamety oraz zarodki zamrożone w ramach procedury in vitro.

W Polsce co 5 para zmaga się z problemem niepłodności. Przyczyny są bardzo różne, jedną z nich jest brak prawidłowych komórek jajowych u kobiety. Wtedy jedyną szansą na posiadanie dziecka staje się dar, jaki taka para może otrzymać od dawczyni!

Wtedy najważniejsza
jesteś TY i Twoja pomoc!

Formularz dla dawczyń
komórek jajowych w Łodzi

Skontaktuj się z nami

ul. Rudzka 34/36
95 - 030 Rzgów

tel: +48 42 645 77 77

email: dawczynie@gameta.pl