Jak zostać dawczynią komórek jajowych?

Podaruj szansę na dziecko!

Bank komórek jajowych
w Kielcach

Podaruj szansę na dziecko!

Dawstwo komórek jajowych jest relatywnie prostą procedurą. Zwykle wystarczy kilka wizyt w klinice, a sam zabieg pobrania komórek jest nieskomplikowany – trwa kilkanaście minut i nie wymaga pobytu w szpitalu. Dawczyni otrzymuje również zwrot kosztów za udział w programie – do 4 700 zł.

Oddaj oocyty w naszym banku komórek jajowych w Kielcach

Jak przebiega procedura oddania komórek jajowych?

W naszym kieleckim banku komórek jajowych procedura dawstwa składa się z kilki zasadniczych etapów:

  • wypełnienie formularza kontaktowego (dostępnego na naszej stronie),
  • kontakt telefoniczny lub mailowy konsultanta naszej kliniki (opowie Ci o szczegółach procedury i odpowie na wszystkie pytania),
  • wizyta w klinice – wywiad lekarski, a także wykonanie niezbędnych badań laboratoryjnych,

Jeśli wyniki badań pozwalają Ci zostać dawczynią, czekają Cię jeszcze dwa etapy, realizowane pod ścisłą kontrolą lekarza:

  • Stymulacja hormonalna (co pozwala wytworzyć więcej komórek jajowych, niż ma to miejsce podczas typowego cyklu).
  • Punkcja – pobranie komórek jajowych. Punkcja to małoinwazyjny zabieg, przeprowadzany w krótkotrwałym znieczuleniu ogólnym, pod kontrolą USG. Nie wymaga hospitalizacji i nie wiąże się z długą rekonwalescencją. Jeszcze tego samego dnia możesz opuścić klinikę.

Gdzie oddać komórki jajowe w Kielcach?

Zapraszamy do kontaktu przez nasz formularz kontaktowy (widoczny wyżej na tej stronie) lub kontakt telefoniczny (+48 41 369 55 55). Nasz bank komórek obok Kielc znajduje się w miejscowości Chęciny, przy ul. Podzamcze 45. Po więcej informacji skontaktuj się z nami – odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Kto może zostać dawczynią?

W naszym programie dawstwa komórek w Kielcach udział mogą wziąć kobiety w wieku od 20 do 34 lat, które cieszą się dobrym stanem zdrowia. Istotny jest brak chorób zakaźnych oraz brak chorób przenoszonych drogą płciową. Przyszła dawczyni powinna mieć także prawidłowy indeks masy ciała (BMI).

Dawstwo komórek jajowych w Kielcach – dlaczego warto?

Dawca komórek jajowych to kobieta, która daje innym szansę na spełnienie marzeń o dziecku. Warto mieć na uwadze, że dawczyni przysługuje też rekompensata za udział w programie – do 4 700 zł.

Każda pacjentka otrzymuje również wyniki badań o wartości około 3 000 zł, dzięki czemu może nieodpłatnie zweryfikować stan swojego zdrowia.

Nasz bank komórek jajowych w Kielcach to nowoczesny ośrodek, spełniający najwyższe światowe standardy. Wykorzystujemy cyfrową technologię znakowania i śledzenia komórek RI Witness, która gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo.

Nasz program dawstwa komórek w Łodzi przewiduje zwrot za udział w procedurze w kwocie do 4 700 zł. Dawczyni otrzymuje również wyniki badań o wartości około 3 000 zł.

W Polsce co 5 para zmaga się z problemem niepłodności. Przyczyny są bardzo różne, jedną z nich jest brak prawidłowych komórek jajowych u kobiety. Wtedy jedyną szansą na posiadanie dziecka staje się dar, jaki taka para może otrzymać od dawczyni!

Wtedy najważniejsza
jesteś TY i Twoja pomoc!

Formularz dla dawczyń
komórek jajowych w Kielcach

Skontaktuj się z nami

ul. Rudzka 34/36
95 - 030 Rzgów

tel: +48 42 645 77 77

email: dawczynie@gameta.pl