Jak zostać dawczynią komórek jajowych?

Podaruj szansę na dziecko!

Bank komórek jajowych
w Bydgoszczy

Podaruj szansę na dziecko!

Program dawstwa komórek jajowych nie wiąże się z dużym obciążeniem dla dawczyni, a może odmienić życie wielu par, które starają się o dziecko. Procedura jest bezpieczna, odbywa się pod ścisłą kontrolą lekarza i nie wymaga wielu wizyt w klinice.

Dawczyni otrzymuje również zwrot kosztów do 4 700 zł

Z jakich etapów składa się procedura?

Po wypełnieniu formularza kontaktowego zaczekaj na kontakt – telefoniczny lub mailowy – od pracownika naszej kliniki. Przekażemy Ci wszystkie niezbędne informacje na temat procedury, odpowiemy też na wszelkie pytania i wątpliwości. Następnie zaprosimy Cię do naszej kliniki na konsultację z lekarzem (której istotnym elementem jest dokładny wywiad medyczny). Dalszy etap to badania laboratoryjne – wykonujemy je nieodpłatnie i nieodpłatnie przekazujemy Ci również ich wyniki. To badania o wartości około 3 000 zł, dlatego masz jednocześnie możliwość dokładnego zbadania swojego stanu zdrowia.

Jeśli wyniki badań będą prawidłowe, podpiszesz zgodę na pobranie komórek jajowych, po czym rozpocznie się właściwa procedura składająca się z dwóch etapów:

  • stymulacja owulacji – dzięki której powstanie więcej komórek jajowych, niż ma to miejsce podczas naturalnego cyklu,
  • pobranie komórek (punkcja) – to małoinwazyjny zabieg przeprowadzany w krótkotrwałym znieczuleniu ogólnym. Trwa kilkanaście minut i nie wymaga dłuższego pozostawania w klinice.

Gdzie można oddać komórki jajowe w Bydgoszczy?

Kobiety, które chcą pomóc innym osobom zostać rodzicami, mogą zgłosić się do naszego banku komórek jajowych w Bydgoszczy, przy ulicy Michała Kleofasa Ogińskiego 2. Jesteśmy dla Państwa dostępni od poniedziałku do piątku, a także w soboty. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 52 523 98 38.

Bydgoszcz – kto może zostać dawczynią?

W programie realizowanym przez nasz bank komórek w Bydgoszczy mogą wziąć udział wszystkie kobiety, które spełniają określone kryteria, dotyczące przede wszystkim wieku i stanu zdrowia. Dawczyni komórek jajowych powinna być osobą zdrową, w wieku od 20 do 34 lat. Najważniejsze kwestie zdrowotne to:

  • brak nosicielstwa chorób przenoszonych drogą płciową (m.in. wirusów zapalenia wątroby typu B i C, HIV, kiły, czy HTLV),
  • brak nosicielstwa chorób genetycznych,
  • odpowiednia masa ciała (BMI pomiędzy 18 a 30).

Pamiętaj, że aby przystąpić do naszego programu dawstwa komórek jajowych w Bydgoszczy nie musisz posiadać wyników badań. Wszystkie badania laboratoryjne przeprowadzimy nieodpłatnie w ramach programu. To zestaw diagnostyczny o wartości około 3 000 zł – jego wyniki również udostępnimy Ci bezpłatnie, co pozwoli Ci przy okazji dokładnie poznać swój stan zdrowia.

Nasz program dawstwa komórek w Łodzi przewiduje zwrot za udział w procedurze w kwocie do 4 700 zł. Dawczyni otrzymuje również wyniki badań o wartości około 3 000 zł.

W Polsce co 5 para zmaga się z problemem niepłodności. Przyczyny są bardzo różne, jedną z nich jest brak prawidłowych komórek jajowych u kobiety. Wtedy jedyną szansą na posiadanie dziecka staje się dar, jaki taka para może otrzymać od dawczyni!

Wtedy najważniejsza
jesteś TY i Twoja pomoc!

Formularz dla dawczyń
komórek jajowych w Bydgoszczy

Skontaktuj się z nami

ul. Rudzka 34/36
95 - 030 Rzgów

tel: +48 42 645 77 77

email: dawczynie@gameta.pl